fbpx

ZAPISY2
DNI OTWARTE

PONIEDZIAŁEK 4 września 2023 godz. 18:00-20:00 - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką rysunku i malarstwa!

Jeśli planujesz dostać się na upragnione studia artystyczne lub architektoniczne w najbliższej sesji egzaminacyjnej, koniecznie przyjdź!


TO OKAZJA BY ZYSKAĆ

1. DOBRY PLAN - od czego zacząć przygotowania do egzaminów na uczelnie architektoniczne i artystyczne, jak uzyskać najlepsze rezultaty zaczynając od podstaw

2. SPOSOBY - jak rozwijać swoją kreatywność i osobowość twórczą

3. METODA - co robić, żeby zdać egzamin na Akademię Sztuk Pięknych lub Architekturę, jak przygotować teczkę lub potfolio na uczelnie zagraniczne

Odwiedź naszą pracownię, poznaj prowadzących, profile kursów i nasze metody pracy.  
WSTĘP WOLNY!

DLA KOGO DNI OTWARTE?

- dla kandydatów na Architekturę i każdy kierunek ASP

- dla osób interesujących się RYSUNKIEM, MALARSTWEM LUB GRAFIKĄ

 

TERMINY

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły!

Poniedziałek 4 września 18:00-20:00

 

LOKALIZACJA 

TOTU Szkoła Rysunku na ul. Wielopole 26/3, 31-072 Kraków 

O NAS

TOTU Szkoła Rysunku prowadzi kursy przygotowujące na studia artystyczne i architektoniczne. Zajęcia odbywają się w centrum Krakowa. Lekcje prowadzone są przez dyplomowanych artystów grafików, projektantów i architektów, czynnych zawodowo, mających doświadczenie i duże sukcesy w nauczaniu. Uczymy od podstaw. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia z rysunkiem. Działamy skutecznie, w miłej atmosferze. Odwiedź TOTU i sprawdź sam!

Zapraszamy serdecznie! 

W razie pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Szulczyk 795112509
Pracownia TOTU 728545320 pon-sob 17:00-21:30


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na DNI OTWARTE .

Uwierzytelnienie*

WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS TYGODNIOWY
Kurs rysunku wakacje kraków

PIĘCIODNIOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA PO 3 GODZINY DZIENNIE (15h nauki)

To idealna propozycja dla wszystkich osób, które w kreatywny sposób zamierzają zdobyć praktyczne umiejętności rysunkowo-malarskie. Na tym kursie wykonasz w pełni skończone prace pod czujnym okiem prowadzących artystów malarzy i architektów. Koniec z rysunkami nadającymi się tylko do szuflady :)

...

ZIMOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS TYGODNIOWY

CZTERODNIOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA PO 2 GODZINY DZIENNIE (8h nauki)

Wykorzystaj wolny czas w ferie aby zdobyć umiejętności rysunkowo malarskie! Możesz wybrać jedną z dwóch czterodniowych edycji lub obie, jedna po drugiej. Biorąc udział w dwóch edycjach przysługuje Ci atrakcyjny rabat. Zapraszamy!

...

VOUCHER - PREZENT

Spraw prezent bliskiej Ci osobie! Voucher to cztery zajęcia rysunku i malarstwa, które obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym miesiącu. Kurs od podstaw. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Skorzystaj z tej możliwości, aby mile zaskoczyć bliską Ci osobę :)

...