fbpx
Wakacyjny kurs rysunku kraków

ZAPISY2
Przyjdź i zobacz JAK TO SIĘ ROBI. Krok po kroku.

Specjalnie na ten kurs przygotowaliśmy wyjątkowy program rysunkowo malarski z elementami grafiki warsztatowej, w tym również wykłady. Inspiracje, teoria i praktyka w jednym! Dla hobbystów oraz osób planujących studia na uczelniach artystycznych i architektonicznych.
Przygotowaliśmy cztery edycje w różnych terminach. Podczas każdej edycji kursu zajęcia będą odbywać się przez 5 dni po 3 godziny zegarowe dziennie w pracowni oraz w plenerze. Każdego dnia uczestnicy kursu stworzą prace na zadane tematy.

CO W PROGRAMIE?

W bogatym programie kursu znajdą się między innymi:

ZAJĘCIA W PRACOWNI

PODSTAWY PERSPEKTYWY - perspektywa w rysunku przestrzennym

KOMPOZYCJA - czyli jak poprawnie zaplanować swoją pracę

RYSUNEK WALOROWY - czym jest walor i jak nim operować aby rysunek był atrakcyjny, techniki nakładania waloru, zasady operowania światłocieniem w rysunku przestrzennym

KONSTRUKCJA - wszystko co musisz wiedzieć aby wykonać poprawną konstrukcję każdego elementu w przestrzeni zgodnie z zasadami perspektywy

MALARSTWO - pokażemy Wam jak budować poszczególne elementy, przestrzeń, nastrój za pomocą farb, pędzli i paru innych narzędzi

NAUKA O KOLORZE - czyli wszystko o barwie w sztuce i otaczającym nas świecie

ELEMENTY GRAFIKI WARSZTATOWEJ - czym jest grafika i jak wykorzystać proste formy graficzne w swojej pracy twórczej

ZAJĘCIA W PLENERZE

Zajęcia obejmujące rysunek i malarstwo z natury, z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności zdobytej podczas zajęć w pracowni:

BUDOWANIE SZKICOWNIKA - zdobywanie umiejętności szybkiej notatki graficznej otaczającej nas przestrzeni, szybkie szkice w terenie

PEJZAŻ - rysunek i malarstwo zieleni, ołówek, pastele, akryl, akwarela

PEJZAŻ MIEJSKI - ćwiczenie tworzenia ciekawych ujęć miejsc w otoczeniu architektury

Wakacyjne kursy w naszej szkole są doskonałym wstępem do rozpoczęcia przegotowań do egzaminów na ASP i Architekturę

 

PODCZAS ZAJĘĆ ZDOBYWASZ

Warsztat rysunkowo-malarski,
Wiedzę o sobie, swoich predyspozycjach oraz możliwościach rozwoju zawodowego w dziedzinach kreatywnych,
Korekty i konsultacje z prowadzącymi artystami, projektantami, architektami,
Zawierasz nowe, ciekawe znajomosci z osobami podobnymi do Ciebie, które podobnie jak Ty chcą rozwijać swoje umiejętności rysunkowe i malarskie

TERMINY i ZAPISY

Odbędą się cztery edycje kursu rysunku i malarstwa.

EDYCJA I: 25-29 czerwca 2024
EDYCJA II: 2-6 lipca 2024
EDYCJA III: 9-13 lipca 2024
EDYCJA IV: 16-20 lipca 2024
EDYCJA V: 23-27 lipca 2024
EDYCJA VI: 30 lipca-3 sierpnia 2024

 

Zajęcia będą odbywać się w następujące dni i godziny:

Wtorek 15:00-18:00
Środa 15:00-18:00
Czwartek 17:00-20:00
Piątek 15:00-18:00
Sobota 10:00-13:00

JAKI KOSZT?

Pięciodniowy INTENSYWNY kurs to 15 godzin zajęć. Koszt: 450zł.
Osoby biorące udział w dwóch lub większej ilości kursów wakacyjnych otrzymują ZNIŻKĘ: 100zł na każdą kolejną edycję.

MATERIAŁY

Należy wyposażyć się w podstawowe materiały takie jak kartki, ołówki, gumkę, szkicownik, tekturę, farby akrylowe i pędzle. Resztę materiałów zapewnia pracownia. Od kursanta oczekujemy chęci do nauki i kreatywnej pracy :)

UWAGA!!! ZAPISY JUŻ RUSZYŁY!

Aby zapisać się na kurs należy:

Wypełnić i wysłać zgłoszenie za pomocą FORMULARZA znajdującego się u dołu opisu
Dokonać opłaty za kurs na konto szkoły. Po dokonaniu płatności miejsce na kursie jest zarezerwowane i czeka na kursanta.

TOTU Adamek Szulczyk s.c.
m-Bank 86 1140 2004 0000 3202 8285 6828
Tytułem: Wakacyjny kurs rysunku i malarstwa, Numer Edycji, Imię i Nazwisko
koszt:

450zł jedna edycja,
800zł dwie edycje, 
1150zł trzy edycje,
1500zł cztery edycje,
1850zł pięć edycji,
2200zł sześć edycji.

Z A P R A S Z A M Y !


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA .

Opłata
Metoda płatności
Płatność przelewem przed swoimi pierwszymi zajęciami
Uwierzytelnienie*

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs grafiki warszawa

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa warszawa

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL SZTUKA MEDIÓW

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Program kursu łączy naukę klasycznego warsztatu rysunkowego i malarskiego z umiejętnością wychodzenia poza tradycyjne ramy na rzecz poszukiwań twórczych w duchu tak zwanych NOWYCH MEDIÓW. Podczas kursu uczestnicy systematycznie poszerzają zakres umiejętności o niestandardowe techniki i metody wizualizacji swoich pomysłów łącząc ze sobą różne media - również przeplatając metody tradycyjne ze sztuką cyfrową.

...

PROFIL WZORNICTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Kurs składa się z kilku dziedzin, których opanowanie niezbędne jest do zdania egzaminu na Wydział Wzornictwa ASP. Nauka rysunku różnymi technikami, nauka projektowania i modelowania form przestrzennych, kompletowanie własnej teczki i własnego portfolio to obszary, przez które przeprowadzi Cię kurs o profilu - Wzornictwo.

...

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Kurs oprócz nauki rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji wizualnej zawiera ćwiczenia projektowe, co w połączeniu z prawidłowo skompletowaną teczką egzaminacyjną daje zawsze świetne efekty podczas rekrutacji na ASP.

...

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL PROJEKTOWANIE UBIORU

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Bazą programową kursu jest nauka warsztatu rysunkowego i malarskiego. Po opanowaniu podstaw każdy kursant otrzymuje zadania kierunkowe związane z profilem takie jak postać i tkanina. Elementami wzbogacającymi kurs są zajęcia dodatkowe z rysunku żurnalowego. Całość to kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na kierunki związane z projektowaniem mody w Polsce i za granicą. Przygotowujemy pod wymogi wybranej uczelni. Daj znać, na którą uczelnię się decydujesz lub pomożemy Ci w wyborze.

...

PROFIL TOTUSIE DLA DZIECI

DLA NAJMŁODSZYCH 7-12 LAT
kurs rysunku dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych na artystyczny kurs dla dzieci: TOTUSIE. Rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba, ilustracja i wiele innych ciekawych plastycznych aktywności w kreatywnym wydaniu! Spojrzymy na świat z innej perspektywy, przemierzymy oceany kolorów i zanurzymy się w fascynującym świecie sztuki.

...