fbpx

 ZAPISY2
KURS RYSUNKU O PROFILU PROJEKTOWANIE UBIORU

To profesjonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Projektowania Ubioru. Skuteczny i sprawdzony program złożony jest z nauki rysunku odręcznego i malarstwa sztalugowego, zadań projektowych, studium postaci, rysunku żurnalowego, innych elementów takich jak przygotowanie portfolio i zadania egzaminacyjnego.

Aby rozpocząć naukę, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie z rysunkiem. Uczymy od podstaw. Jeśli posiadasz już pewne umiejętności, daj nam znać. Jeżeli wybrałeś już uczelnię lub masz inne potrzeby niż wymogi egzaminacyjne na ASP, powiedz nam o tym.


Zespół TOTU stanowią osoby czynne zawodowo, w tym również nauczycielki tworzące zawodowo kostiumy w produkcjach filmowych i muzycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi kursanci dostają się nie tylko na Akademię Sztuk Pięknych ale również na wydziały mody w Hadze, Madrycie, Berlinie i innych.

Z CZEGO SIĘ SKŁADA?

Program kursu ułożony jest tak, aby przygotować do egzaminów osoby zupełnie początkujące, również te, które dotąd nie brały udziału w żadnym kursie.

1. NAUKA RYSUNKU - każde zajęcia to minimum jeden skończony rysunek. Kursant ma zapewnioną nieograniczoną liczbę korekt. Przerabiamy wszystkie tematy rysunkowe pod kątem egzaminów na Projektowanie Ubioru.

2. MALARSTWO - używamy między innymi farb akrylowych, tuszu, akwareli, tempery, aby poszerzyć możliwości wyrazu danego zagadnienia

3. POSTAĆ - ćwiczymy studium postaci, zarówno klasyczne jak i w formie plansz, również w połączeniu z elementami garderoby i ubiorem

4. DARMOWE DODATKI - elementy projektowania, rysunek żurnalowy, tkanina eksperymentalna i inne, rozwijają umiejętności, kreatywność i wzbogacają Twoje portfolio/teczkę

5. TECZKA EGZAMINACYJNA - pomagamy skompletować teczkę prac. Regularnie organizujemy przeglądy. Doradzamy, co jeszcze warto zrobić, aby teczka uzyskała więcej punktów na egzaminie

6. PORTFOLIO - dbamy o to, aby każdy kursant zdołał zgromadzić niepowtarzalny materiał, który zaprezentuje komisji rekrutacyjnej, pomagamy również wykonać temat egzaminacyjny który należy dołączyć do portfolio

7. SYMULACJE EGZAMINÓW - organizujemy realistyczne symulacje egzaminów, ćwiczymy tematy egzaminacyjne z zeszłych lat oraz wszystkie etapy rekrutacji, dzięki którym każdy kandydat jest solidnie przygotowany na różne sytuacje egzaminacyjne

DLA KOGO PROFIL SZTUKA MEDIÓW?

- dla kandydatów na Wydział PROJEKTOWANIE UBIORU Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

- dla osób PRACUJĄCYCH ZAWODOWO w obrębie mody lub kostiumografii, chcących podnieść swój warsztat rysunkowy lub malarski na wyższy poziom lub pobudzić swoją kreatywność

- dla WSZYSTKICH osób zainteresowanych osiągnięciem wyraźnego postępu w krótkim czasiePLAN LEKCJI

Zapisując się na kurs wybierasz stały dzień lub dni swoich zajęć. 
Wybrane dni można zmienić w trakcie trwania kursu po uprzedniej konsultacji z prowadzącym.
Nieobecności można odrabiać w innym dniu tego miesiąca kalendarzowego, w którym one wystąpiły.

wt. 15:00-18:00 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
wt. 18:30-21:30 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
śr. 15:00-18:00 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
śr. 18:30-21:30 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
czw. 17:00-20:00 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
pt. 15:00-18:00 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
pt. 18:30-21:30 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
sob. 10:00-13:00 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
sob. 14:00-17:00 profil PROJEKTOWANIE UBIORU
sob. 18:00-21:00 profil PROJEKTOWANIE UBIORU


* Ilość Twoich zajęć w tygodniu zależy od Ciebie.

CENNIK

W zależności od obranego przez Ciebie celu możesz odbywać kurs w następujących trybach:

TRYB ZAJĘĆ ZAJĘCIA
PODSTAWOWY - 420zł 4x w mies. + zaj. dodatkowe
INTENSYWNY - 620zł 8x w mies. + zaj. dodatkowe
ROZSZERZONY - 780zł 12x w mies. + zaj. dodatkowe
PRZYSPIESZONY- 940zł 16x w mies. + zaj. dodatkowe
MARATON - 1200zł 20x w mies. + zaj. dodatkowe
POJEDYNCZA LEKCJA - 140zł dowolna ilość po 3 godziny
  • Każde zajęcia trwają 3 godziny zegarowe.
  • Dla kursu podstawowego czas przygotowania do egzaminu wynosi od 1,5 do 2 lat. Jeśli do egzaminu pozostał Ci tylko rok lub mniej, polecamy kurs intensywny lub rozszerzony (8 lub 12 zajęć w miesiącu kalendarzowym).
  • Opłata za kurs jest miesięczna i dotyczy miesiąca kalendarzowego np. wrzesień, październik.

DARMOWE ZAJĘCIA

W cenie każdego kursu są darmowe zajęcia dodatkowe, które obejmują:

- RYSUNEK ŻURNALOWY
- ELEMENTY PROJEKTOWANIA I PROJEKTOWANIE KOSTIUMU
- TKANINA EKSPERYMENTALNA

- WYKŁADY SZTUKA WSPÓŁCZESNA
- PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU TEORETYCZNEGO

LOKALIZACJA I ZAPISY

Kurs przygotowawczy na Projektowanie Ubioru odbywają się w centrum Warszawy w pracowni przy ulicy Lwowskiej 11/1, 00-660 Warszawa.
W celu zapisania się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy u dołu opisu. Zapraszamy serdecznie!

Dane do przelewu:

TOTU - m-Bank 86 1140 2004 0000 3202 8285 6828
Tytułem: kurs rysunku Warszawa, dni zajęć, Imię i Nazwisko
Kwota: jak w cenniku

Zapraszamy serdecznie! 

W razie pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Szulczyk 795112509
Pracownia TOTU 728545320 pon-sob 17:00-21:30

 


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na kurs o profilu PROJEKTOWANIE UBIORU .

Opłata
Metoda płatności
Płatność przelewem przed swoimi pierwszymi zajęciami
Uwierzytelnienie*

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs grafiki warszawa

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa warszawa

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL SZTUKA MEDIÓW

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Program kursu łączy naukę klasycznego warsztatu rysunkowego i malarskiego z umiejętnością wychodzenia poza tradycyjne ramy na rzecz poszukiwań twórczych w duchu tak zwanych NOWYCH MEDIÓW. Podczas kursu uczestnicy systematycznie poszerzają zakres umiejętności o niestandardowe techniki i metody wizualizacji swoich pomysłów łącząc ze sobą różne media - również przeplatając metody tradycyjne ze sztuką cyfrową.

...

PROFIL WZORNICTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Kurs składa się z kilku dziedzin, których opanowanie niezbędne jest do zdania egzaminu na Wydział Wzornictwa ASP. Nauka rysunku różnymi technikami, nauka projektowania i modelowania form przestrzennych, kompletowanie własnej teczki i własnego portfolio to obszary, przez które przeprowadzi Cię kurs o profilu - Wzornictwo.

...

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Kurs oprócz nauki rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji wizualnej zawiera ćwiczenia projektowe, co w połączeniu z prawidłowo skompletowaną teczką egzaminacyjną daje zawsze świetne efekty podczas rekrutacji na ASP.

...

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL TOTUSIE DLA DZIECI

DLA NAJMŁODSZYCH 7-12 LAT
kurs rysunku dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych na artystyczny kurs dla dzieci: TOTUSIE. Rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba, ilustracja i wiele innych ciekawych plastycznych aktywności w kreatywnym wydaniu! Spojrzymy na świat z innej perspektywy, przemierzymy oceany kolorów i zanurzymy się w fascynującym świecie sztuki.

...

PROFIL OGÓLNY-HOBBY

NIE PRZYGOTOWUJE NA ASP

Z przyjemnością obserwujemy coraz większą grupę pasjonatów i hobbystów pragnących rozwijać swoje umiejętności rysunkowe w TOTU. Tryb ogólny pozwala uczestniczyć we wszystkich rodzajach zajęć. Można wypróbować wszystkie techniki rysunkowe, malarskie i graficzne. Spróbuj wszystkiego po trochu, a być może wtedy wybierzesz coś dla siebie.

...