fbpx
kurs na ASP

ZAPISY2
KURS O PROFILU ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Program zajęć łączy naukę rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji z ćwiczeniami projektowo wnętrzarskimi. Dzięki profesjonalnemu podejściu prowadzących, rokrocznie na kursie powstają niepowtarzalne projekty, a uczestnicy mają gotowe prace do teczki egzaminacyjnej. 

Aby rozpocząć naukę, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie z rysunkiem. Uczymy od podstaw.


Zajęcia prowadzą czynni zawodowo projektanci i artyści, absolwenci Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Śledzimy trendy, jesteśmy na bieżąco, a odpowiednia wiedza, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, iż potrafimy przygotować do egzaminu właściwie każdego!

Z CZEGO SIĘ SKŁADA?

Program kursu ułożony jest tak, aby przygotować do egzaminów osoby zupełnie początkujące, które dotąd nie brały udziału w żadnym kursie rysunku.

1. RYSUNEK - nauka od podstaw. Kursant rozpoczynając od zera, opanowuje wysoki warsztat rysunkowy, co jest podstawą do skompletowania wysokopunktowanej teczki podczas rekrutacji na Architekturę Wnętrz.

2. MALARSTWO - używamy farb olejnych, akrylowych, tuszu i innych środków graficznych, aby poszerzyć możliwości w ilustrowaniu zadanych tematów.

3. PROJEKTOWANIE - ćwiczenia projektowe przy użyciu materiałów udostępnionych w pracowni 

4. DARMOWE DODATKI - projektowanie, tworzenie modeli koncepcyjnych wyposażenia wnętrz

5. TECZKA EGZAMINACYJNA - każdy kursant otrzymuje pomoc w skompletowaniu niepowtarzalnej teczki na ASP. Podczas regularnych przeglądów teczek czuwamy nad utrzymaniem wysokiego poziomu merytorycznego zawartych w nich prac.

6. PORTFOLIO - dbamy o to, aby każdy kursant zdołał zgromadzić niepowtarzalny materiał, który zaprezentuje komisji rekrutacyjnej.

DLA KOGO PROFIL ARCHITEKTURA WNĘTRZ?

- dla kandydatów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, 

- dla osób PRACUJĄCYCH ZAWODOWO przy projektowaniu wnętrz, a chcących wzbogacić swój warsztat o realistyczny rysunek wnętrzarski

- dla WSZYSTKICH osób zainteresowanych osiągnięciem wyraźnego postępu w krótkim czasie

 

PLAN LEKCJI

  • Zapisując się na kurs wybierasz stały dzień lub dni swoich zajęć.
  • Wybrane dni można zmienić w trakcie trwania kursu po przesłaniu do nas maila z podaniem nowego wyboru.
  • Nieobecności można odrabiać przychodząc w inny dzień do końca tego miesiąca kalendarzowego, w którym one wystąpiły.
wt. 15:00-18:00 profil ARCH. WNĘTRZ
wt. 18:30-21:30 profil ARCH. WNĘTRZ
śr. 15:00-18:00 profil ARCH. WNĘTRZ
śr. 18:30-21:30 profil ARCH. WNĘTRZ
czw. 17:00-20:00 profil ARCH. WNĘTRZ
pt. 15:00-18:00 profil ARCH. WNĘTRZ
pt. 18:30-21:30 profil ARCH. WNĘTRZ
sob. 10:00-13:00 profil ARCH. WNĘTRZ
sob. 14:00-17:00 profil ARCH. WNĘTRZ
sob. 18:00-21:00 profil ARCH. WNĘTRZ
  • Ilość Twoich zajęć w tygodniu zależy od Twojego celu oraz czasu, jaki pozostał Ci do egzaminu.

CENNIK

W zależności od obranego przez Ciebie celu możesz odbywać kurs w następujących trybach:

TRYB ZAJĘĆ ZAJĘCIA
PODSTAWOWY - 420zł 4x w mies. + zaj. dodatkowe
INTENSYWNY - 620zł 8x w mies. + zaj. dodatkowe
ROZSZERZONY - 780zł 12x w mies. + zaj. dodatkowe
PRZYSPIESZONY- 940zł 16x w mies. + zaj. dodatkowe
MARATON - 1200zł 20x w mies. + zaj. dodatkowe
POJEDYNCZA LEKCJA - 140zł dowolna ilość po 4 godziny
  • Każde zajęcia trwają 3 godziny zegarowe.
  • Dla kursu podstawowego czas przygotowania do egzaminu wynosi od 1,5 do 2 lat. Jeśli do egzaminu pozostał Ci tylko rok lub mniej, polecamy kurs intensywny lub rozszerzony (8 lub 12 zajęć w miesiącu kalendarzowym).
  • Opłata za kurs jest miesięczna i dotyczy miesiąca kalendarzowego np. wrzesień, październik.

DARMOWE ZAJĘCIA

W cenie każdego kursu są darmowe zajęcia dodatkowe, które obejmują:

- PODSTAWY PROJEKTOWANIA
- ĆWICZENIA Z MODELOWANIA FORM PRZESTRZENNYCH
- ZAJĘCIA WARSZTATOWE Z PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO

LOKALIZACJA I ZAPISY

Kurs przygotowawczy na Architekturę Wnętrz odbywają się w centrum Warszawy w pracowni przy ulicy Lwowskiej 11/1, 00-660 Warszawa.
W celu zapisania się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy u dołu opisu. Zapraszamy serdecznie!

Dane do przelewu:

TOTU - m-Bank 17 1140 2004 0000 3102 8153 0868
Tytułem: kurs rysunku Warszawa, dni zajęć, Imię i Nazwisko
Kwota: jak w cenniku

Zapraszamy serdecznie! 

W razie pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Szulczyk 795112509
Pracownia TOTU 728545320 pon-sob 17:00-21:30


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na kurs o profilu ARCHITEKTURA WNĘTRZ .

Opłata
Metoda płatności
Płatność przelewem przed swoimi pierwszymi zajęciami
Uwierzytelnienie*

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs grafiki warszawa

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa warszawa

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL SZTUKA MEDIÓW

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Program kursu łączy naukę klasycznego warsztatu rysunkowego i malarskiego z umiejętnością wychodzenia poza tradycyjne ramy na rzecz poszukiwań twórczych w duchu tak zwanych NOWYCH MEDIÓW. Podczas kursu uczestnicy systematycznie poszerzają zakres umiejętności o niestandardowe techniki i metody wizualizacji swoich pomysłów łącząc ze sobą różne media - również przeplatając metody tradycyjne ze sztuką cyfrową.

...

PROFIL WZORNICTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Kurs składa się z kilku dziedzin, których opanowanie niezbędne jest do zdania egzaminu na Wydział Wzornictwa ASP. Nauka rysunku różnymi technikami, nauka projektowania i modelowania form przestrzennych, kompletowanie własnej teczki i własnego portfolio to obszary, przez które przeprowadzi Cię kurs o profilu - Wzornictwo.

...

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL PROJEKTOWANIE UBIORU

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Bazą programową kursu jest nauka warsztatu rysunkowego i malarskiego. Po opanowaniu podstaw każdy kursant otrzymuje zadania kierunkowe związane z profilem takie jak postać i tkanina. Elementami wzbogacającymi kurs są zajęcia dodatkowe z rysunku żurnalowego. Całość to kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na kierunki związane z projektowaniem mody w Polsce i za granicą. Przygotowujemy pod wymogi wybranej uczelni. Daj znać, na którą uczelnię się decydujesz lub pomożemy Ci w wyborze.

...

PROFIL TOTUSIE DLA DZIECI

DLA NAJMŁODSZYCH 7-12 LAT
kurs rysunku dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych na artystyczny kurs dla dzieci: TOTUSIE. Rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba, ilustracja i wiele innych ciekawych plastycznych aktywności w kreatywnym wydaniu! Spojrzymy na świat z innej perspektywy, przemierzymy oceany kolorów i zanurzymy się w fascynującym świecie sztuki.

...

PROFIL OGÓLNY-HOBBY

NIE PRZYGOTOWUJE NA ASP

Z przyjemnością obserwujemy coraz większą grupę pasjonatów i hobbystów pragnących rozwijać swoje umiejętności rysunkowe w TOTU. Tryb ogólny pozwala uczestniczyć we wszystkich rodzajach zajęć. Można wypróbować wszystkie techniki rysunkowe, malarskie i graficzne. Spróbuj wszystkiego po trochu, a być może wtedy wybierzesz coś dla siebie.

...