fbpx

 

Czy wiecie że każdy kursant TOTU w każdym miesiącu, może korzystać z bezpłatnych zajęć w pracowni i online? Sprawdźcie koniecznie co przygotowaliśmy dla Was w KWIETNIU:
 
CZWARTEK 4 KWIETNIA Zajęcia stacjonarne w pracowni 20:00-21:30
grafika: SITODRUK
Warto zabrać ze sobą szkicownik, ołówki, nożyk/nożyczki, i tekturę białą lub szarą formatu B2.
Grafika sitodruk 20240403 150603 0000
 
CZWARTEK 11 KWIETNIA Zajęcia stacjonarne w pracowni 20:00-21:30
podstawy projektowania: RYSUNEK ŻURNALOWY
Warto zabrać ze sobą szkicownik, brystol biały B2, klej w sztywcie, taśmę klejącą, nożyk/nożyczki, ołówki lub inne przybory flamastry, akwarele itp.
Zadania egzaminacyjne 20240403 150249 0000
 
 
CZWARTEK 18 KWIETNIA Zajęcia stacjonarne w pracowni 20:00-21:30
tematy egzaminacyjne: ĆWICZENIA
Warto zabrać ze sobą szkicownik, brystol biały B2, klej w sztyfcie, taśmę klejącą, nożyk/nożyczki, ołówki lub inne przybory flamastry, akwarele itp.
Zadania egzaminacyjne 20240403 160501 0000
 
 
CZWARTEK 25 KWIETNIA Zajęcia stacjonarne w pracowni 20:00-21:30
rzeźba: GLINA
Warto zabrać ze sobą przybory do rzeźbienia w glinie jeśli posiadacie, jeśli nie pożyczymy przybory, glinę zapewnia pracownia - obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rzeźba z gliny 20240403 150729 0000
 
 
 
NIEDZIELA 28 KWIETNIA Zajęcia online (Discord) 18:00-19:00 digital painting, CONCEPT ART
Kopia Kopia Kopia Kopia NOWOROCZNY NABÓR 2024 20240403 143803 0000
 
 
 
W KAŻDYM MIESIĄCU OPRÓCZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH KAŻDY KURSANT, KTÓRY MA WYKUPIONY DOWOLNY PAKIET ZAJĘĆ MOŻE RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ Z:
 
DWÓCH UZUPEŁNIAJĄCYCH LEKCJI STANDARDOWYCH (6h miesięcznie) w dwa wybrane terminy sobotnie w ramach otwartych sobót umożliwiających korzystanie z pracowni naszym kursantom.
 
 
 
 Zapraszamy :)
 
 

PROFIL GRAFIKA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs grafiki warszawa

Kurs o profilu Grafika łączy naukę rysunku i malarstwa z ćwiczeniami różnego rodzaju technik graficznych stosowanych w grafice warsztatowej. Co roku na kursie powstają niepowtarzalne prace graficzne, dzięki którym ich twórcy dostają się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych zdobywając miejsca w ścisłej czołówce!

...

PROFIL MALARSTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs malarstwa warszawa

Kreatywny program zajęć łączący naukę technik malarskich z rozwojem wyobraźni. Kurs zapewnia opanowanie fundamentalnych zasad z zakresu koloru, światła, kompozycji i perspektywy w malarstwie przy zachowaniu równowagi między umiejętnościami warsztatowymi oraz podstawami teoretycznymi w indywidualnym rozwoju kursanta. 

...

PROFIL SZTUKA MEDIÓW

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Program kursu łączy naukę klasycznego warsztatu rysunkowego i malarskiego z umiejętnością wychodzenia poza tradycyjne ramy na rzecz poszukiwań twórczych w duchu tak zwanych NOWYCH MEDIÓW. Podczas kursu uczestnicy systematycznie poszerzają zakres umiejętności o niestandardowe techniki i metody wizualizacji swoich pomysłów łącząc ze sobą różne media - również przeplatając metody tradycyjne ze sztuką cyfrową.

...

PROFIL WZORNICTWO

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Kurs składa się z kilku dziedzin, których opanowanie niezbędne jest do zdania egzaminu na Wydział Wzornictwa ASP. Nauka rysunku różnymi technikami, nauka projektowania i modelowania form przestrzennych, kompletowanie własnej teczki i własnego portfolio to obszary, przez które przeprowadzi Cię kurs o profilu - Wzornictwo.

...

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs na ASP

Przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Kurs oprócz nauki rysunku, malarstwa i wielu innych technik prezentacji wizualnej zawiera ćwiczenia projektowe, co w połączeniu z prawidłowo skompletowaną teczką egzaminacyjną daje zawsze świetne efekty podczas rekrutacji na ASP.

...

PROFIL ARCHITEKTURA

KURS PRZYGOTOWAWCZY
kurs rysunku architektonicznego

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury. Kurs rysunku architektonicznego oprócz nauki perspektywy zawiera elementy historii architektury oraz teorię projektowania współczesnej przestrzeni. Ze zdobytej wiedzy kursanci od razu korzystają w swoich pracach tworząc niepowtarzalne rysunki o wysokiej wartości merytorycznej i estetycznej.

...

PROFIL PROJEKTOWANIE UBIORU

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Bazą programową kursu jest nauka warsztatu rysunkowego i malarskiego. Po opanowaniu podstaw każdy kursant otrzymuje zadania kierunkowe związane z profilem takie jak postać i tkanina. Elementami wzbogacającymi kurs są zajęcia dodatkowe z rysunku żurnalowego. Całość to kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na kierunki związane z projektowaniem mody w Polsce i za granicą. Przygotowujemy pod wymogi wybranej uczelni. Daj znać, na którą uczelnię się decydujesz lub pomożemy Ci w wyborze.

...

PROFIL TOTUSIE DLA DZIECI

DLA NAJMŁODSZYCH 7-12 LAT
kurs rysunku dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych na artystyczny kurs dla dzieci: TOTUSIE. Rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba, ilustracja i wiele innych ciekawych plastycznych aktywności w kreatywnym wydaniu! Spojrzymy na świat z innej perspektywy, przemierzymy oceany kolorów i zanurzymy się w fascynującym świecie sztuki.

...