fbpx

ZAPISY2

WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE WARSZTATY!

Niedziela 10 grudnia godzina 13:00 - zapraszamy na warsztaty z sitodruku na tkaninach. W tę grudniową niedzielę pracownia TOTU zamieni się prawdziwy warsztat Świętego Mikołaja! 10 grudnia poświęcimy na druk na tkaninach. Wykonasz nadruki według Twojego własnego projektu na płuciennych torbach, które następnie będzie można zapakować na prezent. Jeśli masz ochotę możesz zabrać za sobą również koszulkę, na którą naniesiesz swoją grafikę.

PROGRAM

Podczas spotkania:

DOWIESZ SIĘ: na czym polega technika sitodruku, jak przebiegają poszczególne etapy druku, jak operować kolorami, farbą oraz wszystkie techniczne detale

WYKONASZ: nadruki według własnego projektu na dwóch torbach, jednej mniejszej, która może posłużyć jako osłonka na doniczkę, drugiej większej, zakupowej. Torby, papier do pakowania, wstążki i wszelkie inne przybory zapewnia pracownia. Można również przynieść swoje koszulki aby na nich wykonać nadruk

CO POZA TYM: poczujesz świąteczny klimat, napijesz się ciepłej, zimowej herbaty, skosztujesz pysznych ciasteczek, spędzisz miło czas w profesjonalnej pracowni z fajnymi ludźmi, a nasze uzdolnione nauczycielki, artystki pomogą Ci stworzyć niesamowite wzory. Otrzymasz od nas również święteczny upominek :)

DLA KOGO SPOTKANIE

Dla wszystkich! Nawet jeśli twierdzisz że masz dwie lewe ręce ;)
Koszt - 180zł od osoby. Warsztaty trwają 3h zegarowe. Materiały do sitodruku, torby i wszystkie przybory, poczęstunek w cenie.

Zaczynamy o godzinie 13:00 w pracowni na Lwowskiej 11/1.

ZAPISY

W celu zgłoszenia uczestnictwa wystarczy uzupełnić formularz u dołu opisu.
To wszystko! Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia :)

W razie pytań prosimy o kontakt 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 795112509


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na Świąteczne warsztaty - SITODRUK .

Uwierzytelnienie*

WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS TYGODNIOWY
Kurs rysunku wakacje kraków

PIĘCIODNIOWY KURS RYSUNKU I MALARSTWA PO 3 GODZINY DZIENNIE (15h nauki)

To idealna propozycja dla wszystkich osób, które w kreatywny sposób zamierzają zdobyć praktyczne umiejętności rysunkowo-malarskie. Na tym kursie wykonasz w pełni skończone prace pod czujnym okiem prowadzących artystów malarzy i architektów. Koniec z rysunkami nadającymi się tylko do szuflady :)

...

VOUCHER - PREZENT

Spraw prezent bliskiej Ci osobie! Ten Voucher to cztery zajęcia rysunku i malarstwa, które obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym miesiącu. Kurs od podstaw. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Skorzystaj z tej możliwości, aby mile zaskoczyć bliską Ci osobę :)

...