BEZPŁATNE WARSZTATY

Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności dotyczące zagadnień:

PLAN NA ZDANY EGZAMIN: czyli jak zdać na ASP w najbliższej rekrutacji! Jak wyglądają EGZAMINY, co trzeba i co warto mieć w TECZCE.

TECHNIKI MALARSKIE: czyli jak szybko i efektownie stworzyć ciekawe prace do TECZKI 

HISTORIA MALARSTWA: krótka historia malarstwa - podstawowe pojęcia, czyli najważniejsze fakty, które musisz znać!

ARTYSTĄ BYĆ: perspektywy zawodowe.

 

DLA KOGO WARSZTATY

Warsztaty polecamy osobom, które planują przystąpić do egzaminu na ASP lub na inną uczelnię artystyczną (w tym uczelnie zagraniczne) w najbliższej rekrutacji egzaminacyjnej. Zapraszamy!

LOKALIZACJA I ZAPISY

Wstęp wolny! Zaczynamy o godzinie 17:00 w pracowni na Lwowskiej 11/1.

Szkoła TOTU przy Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej

Warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. W celu zgłoszenia uczestnictwa wystarczy wziąć udział w wydarzeniu wypełniając formularz zgłoszeniowy. To wszystko!

 

CO ZABRAĆ NA WARSZTATY

Własne pędzle oraz taśmę malarską (1 sztuka) oraz chęć do działania i pozytywną energię! Wszystkie pozostałe materiały, przybory oraz poczęstunek zapewnia pracownia TOTU.

 

PROWADZĄCY

Karolina LIZUREJ

Dostała się na TRZECIM miejscu na Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Teraz jednocześnie kontynnuuje studia magisterskie na Wydziale Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki oraz studia doktoranckie na Wydziale Malarstwa. Jest laureatką licznych nagród, m.in. dwukrotnie (w 2012 i 2013 roku) otrzymała nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
W 2012 roku przywiozła laury z III Międzynarodowego Triennale Tkaniny Artystycznej w Bratysławie oraz V Międzynarodowego Triennale Rysunku we Wrocławiu.
Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych, ostatnio wystawy w Galerii Industrial w Ostravie pt. "Steel is unmlimited" w sierpniu 2017. W TOTU prowadzi kursy rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminów na każdy kierunek ASP.

Zapraszamy wszystkich serdecznie! Do zobaczenia! 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.504247044
www.facebook.com/SzkolaRysunkuTOTU

Niestety limit miejsc na tym kursie został wyczerpany. Może inne kursy również Cię zainteresują?